منتخبان مسابقات قرآن استان لرستان از مسجد الغدیر

«سودابه ابوالفتحی»، مدیر مسئول مؤسسه قرآنی الزهرا(س) بروجرد در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) شعبه لرستان، با اعلام این مطلب، گفت: مرحله استانی جشنواره قرآنی کودک و نوجوان با شرکت برگزیدگان مرحله شهرستانی شهرهای الیگودرز، دورود و بروجرد روز جمعه هفتم اسفند 88 به میزبانی بروجرد در مؤسسه قرآنی الزهرا(س) بروجرد برگزار شد.

وی با اشاره به این‌که این جشنواره در رشته‌های حفظ، مفاهیم قرآن‌کریم و خوشنویسی و نقاشی با موضوع قرآن در مقاطع تحصیلی پیش‌دبستانی، ابتدایی، راهنمایی و متوسطه برگزار شده است، ادامه داد: در بخش دختران، در رشته حفظ پیش‌دبستانی «زهرا مهرابی» از الیگودرز، در مقطع ابتدایی پایه‌های اول تا سوم «معصومه قلی» از الیگودرز موفق به کسب رتبه‌های اول شدند و در پایه چهارم و پنجم ابتدایی «سارا میرزایی» از بروجرد (مسجد الغدیر) و «زهرا قنبری» از الیگودرز به ‌طور مشترک اول شدند.

ابوالفتحی ادامه داد: در مقطع راهنمایی «فاطمه عسکری» از الیگودرز و در مقطع متوسطه نیز «راضیه گودرزی» از بروجرد موفق به کسب رتبه اول شدند.

ابوالفتحی گفت: در رشته مفاهیم و در مقطع راهنمایی «زینب روزبهانی» از بروجرد و در مقطع متوسطه نیز «مهشاد موسوی» از بروجرد به‌‌عنوان نفرات اول معرفی شدند.

مدیر مسئول مؤسسه قرآنی الزهرا(س) بروجرد افزود: در رشته خوشنویسی «پوران محمدی» و در مقاله «مهشاد موسوی» هر دو از بروجرد رتبه اول را از آن خود کردند.

وی ادامه داد: در بخش سرود نیز گروه سرود مدرسه تربیت دورود در بخش دختران و گروه سرود مدرسه حافظ در بخش پسران اول شدند.

در رشته نقاشی پیش‌دبستانی «هستی ابوالفتحی» از بروجرد، «سید‌ثنا موسوی» از دورود اول شدند.

ابوالفتحی گفت: در پایه اول تا سوم ابتدایی «نگار دره‌میانی»، از دورود و «پریسا دارابی» از بروجرد و در پایه‌های چهارم و پنجم ابتدایی «دانش امینی‌فر» از بروجرد و «پگاه یزدانی» از دورود رتبه‌های اول شدند.

وی ادامه داد: در بخش پسران نیز در رشته حفظ پیش‌دبستانی «علی‌محمد میرهادی»، از بروجرد و «حسین سرلک» از الیگودرز به‌طور مشترک اول شدند و در مقطع ابتدایی پایه‌های اول تا سوم «کیانوش روزبهانی» از بروجرد، پایه چهارم و پنجم ابتدایی «علی ترکاشوند» از بروجرد، در مقطع راهنمایی «محمدمهدی زنده‌دل» از بروجرد (مسجد الغدیر)، در مقطع متوسطه «محمد معظمی‌گودرزی» از بروجرد، در رشته مفاهیم مقطع راهنمایی «طیب لونی» از الیگودرز و «حسن ابوالفتحی» از بروجرد، در رشته مفاهیم مقطع متوسطه «محمدامین سلیسیان» از دورود و در خوشنویسی نیز «حسین زهیری» از دورود موفق به کسب مقام‌های اول این جشنواره قرآنی شدند.

/ 0 نظر / 5 بازدید